wmjsr022024

Mięsny Zakątek

reklama

primator

openmed2015b

Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie: Policyjne zatrzymanie w jednym ze sklepów. 40-latek trafił za kratki

Wysokomazowieccy kryminalni w jednym ze sklepów w mieście zatrzymali mężczyznę poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. Za 40-letnim mieszkańcem powiatu wydany był list gończy, w związku z niealimentacją.

Prawie 150 biegaczy uczciło pamięć Żołnierzy Wyklętych w Wysokiem Mazowieckiem [wideo/foto]

Dzisiaj, 3 marca 2024 roku, Wysokie Mazowieckie stało się areną sportowej rywalizacji i pamięci historycznej. XII edycja Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” zgromadziła około 150 uczestników, którzy zmierzyli się na symbolicznej trasie o długości 1963 metrów, nawiązującej do roku, który jest kluczowy w historii Żołnierzy Wyklętych.

W hołdzie Niezłomnym: Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Wysokiem Mazowieckiem [wideo/foto]

Dzisiaj (03.03.2024r.), w Wysokiem Mazowieckiem miały miejsce obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, które zgromadziły mieszkańców miasta i okolic, a także licznych gości, w tym samorządowców, dowódców wojskowych oraz przedstawicieli instytucji z terenu miasta i powiatu, a także harcerzy. Tradycyjnie, uroczystości rozpoczęła msza święta w kościele pw. św. Jana Chrzciciela, odprawiona w intencji Ojczyzny.

Wysokie Mazowieckie: Lek. Gul Shefa żegna się z Oddziałem Chorób Wewnętrznych [foto]

Z dniem 29 lutego 2024 roku lek. Gul Shefa zakończył pracę w Oddziale Chorób Wewnętrznych, gdzie od 1 kwietnia 2019 roku pełnił funkcję lekarza kierującego oddziałem.

Nowa hala sportowa w Wysokiem Mazowieckiem

Dziś (29.02.2024r) Burmistrz Miasta Jarosław Siekierko podpisał przetarg na Budowę hali sportowej przy Miejskim Zespole Szkół w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach „Programu budowy przyszkolnych hal sportowych na 100-lecie pierwszych wystąpień reprezentacji Polski na igrzyskach olimpijskich” – Program Olimpia 2023.

Od marca więcej osób może skorzystać z 500 plus dla niesamodzielnych

Od 1 marca wzrośnie próg uprawniający do świadczenia uzupełniającego dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji. Będzie wynosił 2 419,33 zł brutto. Oznacza to, że może być więcej uprawnionych do tego świadczenia.

23 aktualne oferty pracy z wysokomazowieckiego PUP (29.02.2024r.)

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 29 lutego 2024 r.

Debata społeczna w Wysokiem Mazowieckiem. Spotkanie z komendantem policji [foto]

W Wysokiem Mazowieckiem odbyła się debata społeczna z mieszkańcami pod nazwą „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Z uczestnikami spotkania rozmawiał Komendant Powiatowy Policji w Wysokiem Mazowieckiem inspektor Tomasz Wyszkowski. Przeprowadzone spotkanie było okazją do omówienia aplikacji „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz „Moja Komenda”, a także przybliżenia zebranym koncepcji pracy „Dzielnicowy bliżej nas".

"Uczelnie w powiecie" w LO w Wysokiem Mazowieckiem – dwudziesta odsłona wydarzenia [foto]

Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Wysokiem Mazowieckiem po raz kolejny gościło cykliczne wydarzenie edukacyjne - Prezentacje Edukacyjno-Doradcze „Uczelnie w powiecie”.

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk