wmjsr022024

Mięsny Zakątek

reklama

primator

openmed2015b

Sokoły

Uroczyste otwarcie wyremontowanej sali sportowej w ZSR w Krzyżewie [foto]

Uroczyste otwarcie wyremontowanej Sali Gimnastycznej w Zespole Szkół Rolniczych im. Stefani Karpowicz w Krzyżewie miało miejsce 1 marca 2024r.

Wzmożona obecność żołnierzy OT w gminie Sokoły: Marcowe szkolenia

Żołnierze 1. Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej w pierwszej połowie marca będą realizowali szkolenie zintegrowane w swoim Stałym Rejonie Odpowiedzialności (SRO). W związku z tym w gminie Sokoły częściej niż zwykle będzie można spotkać terytorialsów. Szkolenia poza poligonami są domeną Wojsk Obrony Terytorialnej i służą przygotowaniu żołnierzy do działania w terenie, za który odpowiadają.

Pamięć i hołd dla Żołnierzy Wyklętych - uroczystości w Sokołach

Wójt Gminy Sokoły zaprasza mieszkańców oraz wszystkich zainteresowanych na obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, które odbędą się 1 marca 2024 roku.

Zakupy z dostawą do domu – oto plusy tego rozwiązania

PŁATNY ARTYKUŁ PARTNERA PORTALU

150 karateków zmierzyło się w Sokołach: I Podlaska Liga Karate Kyokushin [foto]

W Sokołach, w sobotę 24 lutego 2024 roku, odbyła się I Podlaska Liga Karate Kyokushin, która zgromadziła około 150 karateków z całego regionu. Wydarzenie to miało miejsce na hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza, gdzie zawodnicy rywalizowali w 24 różnych kategoriach, obejmujących podziały ze względu na wiek, płeć, wagę oraz techniki walki. Konkurencje zostały podzielone na kata, czyli walkę z pozorowanym przeciwnikiem, skupiającą się na prezentacji technik i układów, oraz kumite, realną walkę na dystansie z przeciwnikiem.

Radosław Choiński ogłasza kandydaturę na Wójta Gminy Sokoły

Poznaliśmy kolejnego kandydata aspirującego do roli wójta w powiecie wysokomazowieckim. Radosław Choiński ogłosił swoją kandydaturę na stanowisko Wójta Gminy Sokoły w nadchodzących wyborach samorządowych zaplanowanych na 7 kwietnia 2024 roku.

Walne Zebranie OSP Sokoły - podsumowanie roku 2023 i plany na przyszłość [foto]

W dniu 17 lutego 2024 roku Ochotnicza Straż Pożarna w Sokołach zorganizowała Walne Zebranie, podsumowujące działalność jednostki za rok 2023 oraz określające kierunki działań na rok 2024. Zebranie to było okazją do spotkania i wymiany doświadczeń między członkami OSP oraz zaproszonymi gośćmi, wśród których znaleźli się przedstawiciele duchowieństwa, lokalnych władz samorządowych oraz służb ratowniczych.

ZSR w Krzyżewie i Roltoma: Praktyczna lekcja handlu maszynami rolniczymi [foto]

W dniu 19 lutego Zespół Szkół Rolniczych w Krzyżewie w ramach współpracy z firmą Roltoma Agrotechnika zorganizował praktyczną lekcję handlu i sprzedaży maszyn rolniczych. Celem spotkania było przybliżenie uczniom realiów pracy w branży agrotechnicznej, a szczególnie na stanowisku handlowca maszyn rolniczych. Przedstawiciele firmy Roltoma zaprezentowali uczestnikom, jak wygląda proces sprzedaży, demonstrując jednocześnie sposób konfiguracji poszczególnych elementów maszyn, aby jak najlepiej spełniały one oczekiwania nabywców.

Sokoły: Opel zderzył się z fordem. Niebezpieczna kolizja [foto]

Do zderzenia dwóch pojazdów doszło dziś (17.02.2024r.) rano w Krzyżewie, gmina Sokoły.

Młodzi artyści z gminy Sokoły wyróżnieni: Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny [foto]

W dniu 14 lutego 2024 roku, w siedzibie jednostki OSP w Sokołach, odbyło się spotkanie zorganizowane przez Wójta Gminy Sokoły Józefa Zajkowskiego oraz Prezesa jednostki OSP Marcina Kruszewskiego. Dedykowane było najmłodszym mieszkańcom gminy, którzy wzięli udział w Ogólnopolskim Strażackim Konkursie Plastycznym organizowanym przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. Celem konkursu było zainteresowanie ochroną przeciwpożarową, a także promowanie i rozwijanie indywidualnych uzdolnień plastycznych uczestników.

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk