wmjsr022024

Mięsny Zakątek

reklama

primator

openmed2015b

Kulesze Kościelne

Wójt Gminy Kulesze Kościelne ogłasza "największy przetarg w historii gminy"

Wójt Gminy Kulesze Kościelne, Stefan Grodzki, ogłosił rozpoczęcie "największego przetargu w historii gminy", o szacowanej wartości 8 100 000 zł. Inwestycja dotyczy "Budowy stacji uzdatniania wody w miejscowości Chojane-Pawłowięta i przebudowy oczyszczalni ścieków w Kuleszach Kościelnych". 

Kulesze Kościelne: 48-letni przestępca drogowy zatrzymany przez policję

Dzielnicowi z Posterunku Policji w Sokołach zatrzymali mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Poszukiwany był przez sąd do odbycia kary 3 miesięcy pozbawienia wolności. Jeszcze tego samego dnia został doprowadzony do zakładu karnego.

USG dzieci Warszawa – jakie badania wykonać zimą?

PŁATNY ARTYKUŁ PARTNERA PORTALU

Kulesze Kościelne: Porzucone szczenięta szybko znalazły nowy dom

Po wczorajszym (19.12.2023r.) ogłoszeniu dotyczącym trzech porzuconych szczeniąt w Kuleszach Kościelnych, sytuacja miała szczęśliwy obrót. Wójt Gminy Kulesze Kościelne, Stefan Grodzki, poinformował nas dzisiaj, że zwierzęta te zostały przygarnięte przez nowego właściciela. 

Znaleziono szczenięta w Kuleszach Kościelnych: Apel o przygarnięcie

Urząd Gminy w Kuleszach Kościelnych informuje, że w dniu 15 grudnia 2023 roku w miejscowości Kulesze Kościelne znaleziono trzy szczeniaki o umaszczeniu mieszanym (czarno - białym oraz brązowym).

Świąteczne światła i dekoracje w Kuleszach Kościelnych [foto]

W Kuleszach Kościelnych na ulicach pojawiły się dekoracje świąteczne. Tradycyjne elementy, takie jak choinki i świetlne ozdoby, zostały rozmieszczone w różnych częściach miejscowości, aby podkreślić nadejście sezonu świątecznego.

Pół wieku razem - Złote Gody w gminie Kulesze Kościelne [foto]

W gminie Kulesze Kościelne, 10 par obchodziło dzisiaj (01.12.2023r.) wyjątkowy jubileusz - Złote Gody, czyli pięćdziesiąt lat wspólnego pożycia małżeńskiego. Uroczystość rozpoczęła się od odnowienia przyrzeczeń małżeńskich podczas Mszy Świętej, którą celebrował Ksiądz Krzysztof Konopka. Następnie, w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym, Wójt Gminy Kulesze Kościelne Stefan Grodzki, miał zaszczyt wręczyć jubilatom Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznane przez Prezydenta RP, Andrzeja Dudę.

Ziemniakowe zmagania: KGW rywalizowały w Kuleszach Kościelnych [wideo/foto]

W środę, 29 listopada 2023 roku, Centrum Kulturalno-Edukacyjne Wsi w Kuleszach Kościelnych było miejscem wyjątkowego wydarzenia - Drugiego Dnia Ziemniaka. Organizatorem tego święta było KGW Kulesianki, a wsparcie finansowe zapewniła Gmina Kulesze Kościelne. W wydarzeniu wzięły udział zaprzyjaźnione Koła Gospodyń Wiejskich z powiatu wysokomazowieckiego, w tym KGW „Kobylińskie Maczki”, KGW „Miodusianki” oraz KGW „Kobietkowo”.

Kulesze Kościelne: Obchody Narodowego Święta Niepodległości

Wójt Gminy Kulesze Kościelne Stefan Grodzki oraz Proboszcz Parafii Św. Bartłomieja Apostoła Ks. Krzysztof Konopka serdecznie zapraszają na uroczystości związane z obchodami Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023 roku.

Uwaga kierowcy! Zamknięcie dla ruchu drogi Wnory Wiechy – Chojane Piecki

Uwaga kierowcy! Zamknięcie dla ruchu drogi Wnory Wiechy – Chojane Piecki

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg „BITUM” Sp. z o.o. oraz Zarząd Dróg Powiatowych w Wysokiem Mazowieckiem informują, że w związku z wykonywaniem nawierzchni asfaltowej na inwestycji pn.: „Remont drogi powiatowej Nr 2049B Wnory Wiechy – Chojane Piecki” droga na w/w odcinku będzie czasowo zamknięta w dniach 09.11.2023r. – 15.11.2023r.

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk