wmjsr022024

Mięsny Zakątek

reklama

primator

openmed2015b

Klukowo

Jak wybrać łóżko do sypialni?

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dyktando w Klukowie: Zmagania ortograficzne z nutą rywalizacji [foto]

W Klukowie, 21 lutego 2024 roku, odbyły się obchody Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego, zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury. Wydarzenie to miało formę Gminnego Dyktanda, przyciągając uczniów ze wszystkich szkół z terenu gminy. Celem dyktanda było nie tylko uczczenie Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego, ale również promowanie poprawnej polszczyzny wśród młodego pokolenia.

Nowy ciężki wóz strażacki trafi do OSP Wyszonki Kościelne

Strażacy z gminy Klukowo wzbogacą się o nowy  ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy. Trafi on do jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Wyszonkach Kościelnych.

Jubileusz, wóz i nowe wyzwania: Podsumowanie roku w OSP Klukowo [foto]

W dniu 17 lutego 2023 roku Ochotnicza Straż Pożarna w Klukowie zorganizowała walne zebranie sprawozdawcze, podsumowujące działalność jednostki w ubiegłym roku. Rok 2023 był wyjątkowy w historii jednostki, która w minionym roku obchodziła jubileuszu stulecia, pozyskała nowy samochód ratowniczo-gaśniczy oraz otrzymała nowy sztandar.

Urząd Gminy Klukowo szuka właściciela błąkającego się psa

Urząd Gminy Klukowo opublikował ogłoszenie dotyczące bezdomnego psa, który został zauważony w okolicach Lubowicza Byzie.

Fascynujący świat żeglarstwa – poznaj jego sekrety

PŁATNY ARTYKUŁ PARTNERA PORTALU

Dachowanie osobowego opla na trasie Ciechanowiec - Wysokie Mazowieckie

Do dachowania osobowego opla doszło dziś (10.02.2024r.) rano w okolicach miejscowości Żabiniec, gmina Klukowo.

Wielkie plany na przyszłość OSP Wyszonki Kościelne: Podsumowanie roku 2023 [foto]

3 lutego w OSP Wyszonki Kościelne odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2023, które zgromadziło licznych uczestników: dzieci, młodzież, druhny, druhów, osoby wspierające oraz przedstawicieli władz samorządowych.

OSP Kuczyn podsumowuje rok 2023: Realizacje i plany na przyszłość

W jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Kuczynie odbyło się walne zebranie sprawozdawcze za rok 2023. Spotkanie zgromadziło nie tylko członków OSP Kuczyn, ale również gości związanych z ochroną przeciwpożarową i samorządem lokalnym.

Wielkie święto młodych strażaków: I Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w Klukowie [foto]

W dniu 31 stycznia, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Klukowie, odbyły się pierwsze Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu gminy Klukowo. Wydarzenie to, zorganizowane przez Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Klukowie oraz Wójta Gminy Klukowo, zgromadziło 6 drużyn i łącznie 26 młodych strażaków, pokazując tym samym zainteresowanie oraz zaangażowanie młodzieży w działalność pożarniczą.

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk