wmjsr022024

Mięsny Zakątek

reklama

primator

openmed2015b

Czyżew

Pamięć i Hołd: Gmina Czyżew uczciła Żołnierzy Wyklętych [foto]

1 marca w Polsce obchodzony jest jako Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych - upamiętnienie i oddanie hołdu bohaterom, którzy po zakończeniu II wojny światowej nie zaakceptowali sowieckiej dominacji oraz komunistycznego reżimu, kontynuując walkę o wolność, niepodległość i demokrację. 

Łukasz Kamiński - czwarty kandydat na Burmistrza Czyżewa

Mieszkańcy Czyżewa poznali czwartego kandydata na urząd Burmistrza. Łukasz Kamiński, dotychczasowy radny Rady Miejskiej w Czyżewie, oficjalnie ogłosił swoją kandydaturę poprzez media społecznościowe.

Czyżew: Postęp prac nad budową przedszkola ze żłobkiem [foto]

W Czyżewie trwają intensywne prace nad budową przedszkola miejsko-gminnego z funkcją żłobka, projektu, który stanowi jedną z kluczowych inwestycji dla lokalnej społeczności. 

Ziemia Czyżewska pamięta... W hołdzie Powstańcom Styczniowym

Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie ogłasza konkurs plastyczny pod hasłem "Ziemia Czyżewska pamięta... W hołdzie Powstańcom Styczniowym", dedykowany 160. rocznicy Powstania Styczniowego. Celem konkursu jest upamiętnienie tego znaczącego wydarzenia w historii Polski oraz rozwój twórczości plastycznej wśród uczestników w różnym wieku, od przedszkolaków po dorosłych.

100 tys. zł dla Klubu Sportowego Orlęta Czyżew [foto]

Urząd Miejski w Czyżewie ogłosił przyznanie dotacji w wysokości 100 tys. zł dla Klubu Sportowego ORLĘTA Czyżew. Umowa, podpisana w dniu 21 lutego przez pełniącego funkcję Burmistrza Czyżewa Franciszka Kuczewskiego oraz przedstawicieli klubu, przewiduje wykorzystanie środków na szereg działań mających na celu rozwój sportu, w tym szkolenie sportowe członków Klubu Sportowego Orlęta Czyżew oraz promowanie piłki nożnej wśród mieszkańców gminy.

Inwestycja w bezpieczeństwo: OSP Czyżew z nowym sprzętem ratowniczym

Ochotnicza Straż Pożarna w Czyżewie otrzymała nowy, wysokiej jakości sprzęt ochrony indywidualnej dla strażaków. Całkowity koszt zakupu wyniósł 20 tysięcy złotych.

Czyżew: 78 zawodników rywalizowało w XV Turnieju Szachowym [foto]

W dniu 17 lutego 2024r. odbyła się XV edycja Turnieju Szachowego o puchar Burmistrza Czyżewa. Turniej przeprowadzony został przez Akademię Szachową Sobocińscy z Łomży. W rozgrywkach uczestniczyło 78 zawodników z Czyżewa, Łomży, Białegostoku, Andrzejewa, Sarnaki i innych miejscowości. Zawody były okazją do uczczenia jubileuszu XX-leci działalności koła szachowego z GOK.

Wojciech Łuczaj rozpoczyna kampanię na Burmistrza Czyżewa [foto]

W dniu 18 lutego 2024 roku Wojciech Łuczaj, kandydujący na urząd Burmistrza Czyżewa, oficjalnie rozpoczął swoją kampanię wyborczą. Inauguracja miała miejsce w sali Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie, gdzie Łuczaj wraz z kandydatami do Rady Miejskiej w Czyżewie przedstawił się mieszkańcom gminy.

Czyżew: Sławomir Kuropatwa kandydatem na burmistrza

Scena polityczna Czyżewa zyskała kolejnego kandydata na stanowisko Burmistrza. Sławomir Kuropatwa ogłosił swoją kandydaturę w nadchodzących wyborach.

Wojciech Łuczaj w wyścigu o fotel Burmistrza Czyżewa

W ostatnich dniach w powiecie wysokomazowieckim ujawnione zostały kolejne nazwiska osób, które będą ubiegać się o stanowiska burmistrzów w nadchodzących wyborach samorządowych. Wśród nich znalazł się Wojciech Łuczaj, który ogłosił swoją kandydaturę na Burmistrza Czyżewa.

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk