wmjsr022024

Mięsny Zakątek

reklama

primator

openmed2015b

Ciechanowiec

Ciechanowiec pamięta o Żołnierzach Wyklętych: Uroczystości na lokalnym cmentarzu [foto]

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych przypada w rocznicę stracenia w 1951 roku siedmiu przywódców IV Zarządu Głównego Zrzeszenia „Wolność i Niezawisłość” kierownictwa ostatniej ogólnopolskiej konspiracji kontynuującej od 1945 roku dzieło Armii Krajowej.

Ciechanowiec: Do końca marca wymienione zostanie oświetlenie uliczne w mieście i gminie

Dzisiaj, 23 lutego 2024 r., Burmistrz Ciechanowca Eugeniusz Święcki i Skarbnik Gminy Jadwiga Koc podpisali umowę na realizację zadania „Wymiana oświetlenia ulicznego na energooszczędne typu LED na terenie miasta i gminy Ciechanowiec”.

Ciechanowiec: Uroczystość z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Burmistrz Ciechanowca oraz Proboszcz Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu zapraszają na uroczystość z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, która odbędzie się 1 marca 2024 r. na cmentarzu parafialnym w Ciechanowcu.

Dołącz do muzycznej tradycji Ciechanowca - spotkanie organizacyjne Orkiestry Dętej

Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu wraz z Orkiestrą Dętą zapraszają na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 23 lutego 2024 roku o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu. Wydarzenie ma na celu zgromadzenie osób zafascynowanych muzyką, które pragną dołączyć do lokalnej orkiestry dętej.

Ciechanowiec: Bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 45-74 lata

LUX MED Diagnostyka zaprasza Panie w wieku od 45 do 74 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ.

Rusza rekrutacja do Przedszkola w Ciechanowcu: jak złożyć wniosek?

Urząd Miejski w Ciechanowcu ogłosił rozpoczęcie procesu rekrutacji do Przedszkola na rok szkolny 2024/2025. 

Kolejny magiczny teledysk z Ciechanowca: Project M2 i "Kochaj mimo wszystko" [wideo]

Zespół Project M2, tworzony przez artystów z Ciechanowca, Wysokiego Mazowieckiego, Siemiatycz i Zambrowa, zaprezentował teledysk do swojego najnowszego singla "Kochaj mimo wszystko". Utwór łączy w sobie elementy popu, rocka i bluesa, a jego przesłanie niesie nadzieję i siłę do walki o miłość w każdych okolicznościach.

Ciechanowiec: Tragiczne odkrycie pod mostem: W wodzie znaleziono ciało [foto]

W dniu 15 lutego 2024 roku, wczesnym rankiem, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o niepokojącym odkryciu w pobliżu mostu w Ciechanowcu. Na miejscu okazało się, że w wodzie znajduje się ciało. Obecnie trwają działania mające na celu ustalenie tożsamości osoby, do której należało znalezione ciało.

Miłość rozbrzmiewała w Ciechanowcu – Walentynkowy Koncert Życzeń [foto]

Walentynkowy Koncert Życzeń był niezapomnianym wydarzeniem, które rozbrzmiało pełnymi miłości utworami i zachwyciło serca. W romantycznej atmosferze zaprezentowali się artyści, tworząc niepowtarzalny nastrój.

Ciechanowiec: Bieg ulicami miasta już 5 marca. Razem uczcijmy bohaterów

W Ciechanowcu odbędzie się Powiatowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”. Do udziału w wydarzeniu zapraszają m.in.  Burmistrz Ciechanowca Eugeniusz Święcki oraz Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu Łukasz Godlewski. Wydarzenie zaplanowano na 5 marca 2024 roku i ma na celu upamiętnienie bohaterstwa żołnierzy polskiego podziemia niepodległościowego. Bieg odbędzie się na terenie miasta, a biuro zawodów zlokalizowane będzie w hali sportowej ZSOiZ w Ciechanowcu.

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk